Producent

Lokalizacja: Warszawa

Firma Roboto powstała ponad 20 lat temu w wyniku połączenia ogromnej pasji z chęcią dostarczania Klientom najlepszych tłumaczeń na rynku. Swoją pracę zawsze staramy się wykonywać jak najlepiej, a każde powierzone nam zadanie jest dla nas odrębnym wyzwaniem, któremu poświęcamy maksimum uwagi. Z takim samym zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzimy zarówno do lokalizacji gier, tłumaczeń filmowych, jak i przekładów literackich. Bawimy się słowem, ale też cenimy jego znaczenie i nieszablonowość. Słowo klucz dla tej rekrutacji to "pączek". Nasz zespół tworzą ludzie, dla których ta praca to nie tylko zawód, ale także wspaniała przygoda.

Rodzaj współpracy: Współpraca stała w studiu na Mokotowie.

Ruchomy czas pracy (zakres aktywnych godzin pracy 8-22 + weekendy).

Opis stanowiska, obowiązków i wymagań:

-organizacja procesu produkcji projektów audiowizualnych zgodnie z najwyższymi standardami artystycznymi i technicznymi, w tym w szczególności przygotowanie budżetu, estymacji wykonalności i harmonogramu wszystkich etapów produkcji projektu, w szczególności prac przygotowawczych, nagraniowych i post-produkcyjnych;
-prowadzenie projektów samodzielnie albo w bliskiej współpracy z działem VO Project Management, zgodnie z wymogami projektu, klienta lub wytycznymi Head of VO Management w celu zmaksymalizowania jakości, rentowności i minimalizacji czasu realizacji projektu;
-umawianie aktorów i lektorów na sesje nagraniowe; rozbudowa banku głosów poprzez umawianie nowych aktorów i lektorów na próbne sesje nagraniowe;
-monitorowanie przebiegu projektu (kontrolowanie harmonogramów, terminów nagrań i postępu prac montażowych);
-skrupulatne prowadzenie dokumentacji projektu w formie zestawień liczby godzin lub wymiaru pracy uczestników projektu i należnych wynagrodzeń, w szczególności aktorów, realizatorów i reżyserów;
-administrowanie wszystkimi materiałami (dokumentami, plikami audio i wideo, skryptami, materiałami referencyjnymi) związanymi z projektem (pobieranie, przygotowywanie, odsyłanie);
-stałe dokształcanie się w zakresie posługiwania się programami, aplikacjami i narzędziami koniecznymi do kompleksowej obsługi projektów;
-wsparcie operacyjne i współpraca z wszystkimi działami zaangażowanymi w prace projektowe wewnętrznie (dział Biz Dev, VO, administracji) oraz zewnętrznie i po stronie klienta;
-producent jest bezpośrednim podwładnym kierownika działu produkcji (Head of VO Production), z którym ściśle współpracuje na wszystkich etapach projektu i podlega jego dyspozycjom organizacyjnym;
-praktyczna wiedza z zakresu zarządzania wielojęzycznymi projektami VO we współpracy z zewnętrznymi dostawcami i zasobami wewnętrznymi;
dbałość o utrzymanie najwyższych standardów podczas komunikacji;
-zapewnienie płynnego przepływu informacji na temat zakresu prac pomiędzy klientem/działami VO PM/Biz Dev a zespołem projektowym;
-zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, które mogą się pojawić na różnych etapach cyklu projektowego.

Szukamy osoby, która:

-posiada min. 2 lat doświadczenia w pracy w charakterze kierownika produkcji;
-bardzo dobrze zna język angielski;
-obsługuje pakiet MS Office (Word, Excel).

Oferujemy:

-szansę na zbudowanie portfolio pracując z największymi wydawcami gier komputerowych;
-formę współpracy dopasowaną do preferencji;
-wynagrodzenie/stawkę zależną od doświadczenia;
-świetne środowisko pracy, bez dresscodu (i crunchu), w przyjaznej i nieformalnej atmosferze
-prywatną opiekę medyczną Enel Med. przy współpracy stałej.

Aby aplikować na nasze stanowisko, skorzystaj z poniższego linku i wyślij nam CV (po angielsku). https://robotoglobal.traffit.com/public/an/Q21vPQ==

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Roboto Global z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gdańskiej 41 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Roboto Global z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gdańskiej 41 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. Zachęcamy do przeczytania więcej na temat RODO pod adresem : https://roboto.pl/job-information/; post o tytule: RODO/GDPR

Dodano dnia: 05-01-2023

Roboto Global

Zobacz wszystkie oferty Roboto Global

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy