Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

International Sales Manager

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Selectivv jest agencją full-service digital marketingu, specjalizującą się w precyzyjnej reklamie mobilnej opartej na big data. Dla naszych klientów realizujemy kampanie efektywnościowe i wizerunkowe, używając reklam display, natywnych, social i innych. Dysponujemy również możliwościami badawczymi opartymi o zachowania użytkowników mobile, badania deklaratywne i inne analizy.

Opis stanowiska:

Jako International Sales Manager będziesz odpowiedzialny za rozwój new sales z klientami agencyjnymi i/lub bezpośrednimi na rynkach europejskich poza Polską.

Identyfikowanie, planowanie i realizowanie nowych działań biznesowych na wyznaczonych rynkach

Mając na uwadze cele dotyczące przychodów, twórz i rozwijaj szereg możliwości

Inicjowanie interakcji z nowymi klientami w celu budowania dochodowych, długotrwałych relacji partnerskich

Zarządzaj nowymi ofertami biznesowymi i odpowiedziami na briefy dla agencji i klientów bezpośrednich

Kreuj pomysłowe strategie sprzedaży i promocji, aby firma Selectivv była jeszcze bardziej rozpoznawalna dla klientów

Nasze wymagania:

Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w branży cyfrowej w sprzedaży międzynarodowych klientów

Jesteś entuzjastycznym i pozytywnym profesjonalistą, który jest samodzielny w codziennych działaniach sprzedażowych

Masz sieć kontaktów w dużych europejskich domach mediowych, agencjach mediów cyfrowych i/lub reklamodawcach bezpośrednich

Możesz swobodnie podejść do decydentów i zaangażować ich w ocenę ich potrzeb oraz zademonstrowanie możliwości i wartości Selectivv

Masz doświadczenie w zdobywaniu nowych klientów i jesteś zorientowany na osiągnięcie celów

Jesteś nieugięty w docieraniu do klientów bez względu na ich napięte harmonogramy

Twój angielski w mowie i piśmie jest na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

Pracuj w towarzyskim i profesjonalnym zespole

Unikalne podejście i ekscytujące produkty, aby przyciągnąć nowych klientów

Ujednolicone przywództwo sprzedaży, marketingu i realizacji w celu lepszego dostosowania biznesu

Możliwości szybkiego rozwoju i szkolenia

Atrakcyjne wynagrodzenie z wynagrodzeniem zasadniczym i premią za wyniki współmierne do doświadczenia

Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji - Saska Kępa, Warszawa

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Selectivv Sp. z o.o. KRS: 0000564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755 w związku z udziałem w postępowaniu rekrutacyjnym”

Dodano dnia: 07-04-2022

Selectivv sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Selectivv sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji