Digital Campaign Manager

Lokalizacja: Warszawa

Selectivv jest agencją full-service digital marketingu, specjalizującą się w precyzyjnej reklamie mobilnej opartej na big data. Dla naszych klientów realizujemy kampanie efektywnościowe i wizerunkowe, używając reklam display, natywnych, social i innych. Dysponujemy również możliwościami badawczymi opartymi o zachowania użytkowników mobile, badania deklaratywne i inne analizy.

Opis stanowiska:

realizacja oraz optymalizacja kampanii programmatic /RTB (CPM, CPC, CPL, CPI)

prowadzenie kampanii reklamowych przy użyciu różnych platform zakupowych DSP m.in. w Adform oraz DV360

bieżąca analiza wyników i optymalizacja kampanii na podstawie danych

raportowanie i podsumowywanie wyników prowadzonych kampanii

stała współpraca oraz kontakt z działem sprzedaży na potrzeby realizacji kampanii

stały kontakt z klientem w kwestiach technicznych i merytorycznych

Nasze wymagania:

konieczne doświadczenie w pracy z platformami DSP (lub adserverami)

doświadczenie w Google Analytics oraz Google Tag Manager

silne nastawienie na osiąganie celów klientów, skłonność do testowania nowych rozwiązań

analityczne myślenie i zaawansowana umiejętność rozwiązywania problemów

umiejętności budowania i umacniania relacji z klientami

doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii efektywnościowych

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowane C1, minimum B2)

mile widziana podstawowa znajomość html, css

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

fascynującą pracę w prężnie rozwijającej się branży

partnerską atmosferę pracy w profesjonalnym, międzynarodowym zespole

możliwość rozwoju, stałe wzbogacanie umiejętności

miejsce pracy Saska Kępa /Warszawa – praca w biurze

biblioteka dla pracowników (również online)

dostęp do platformy językowej

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Selectivv Sp. z o.o. KRS: 0000564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755 w związku z udziałem w postępowaniu rekrutacyjnym”

Dodano dnia: 07-04-2022

Selectivv sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Selectivv sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy