Specjalista ds. sprzedaży - Reklam i SM

Lokalizacja: Gdańsk

Szczegóły oferty:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Konsultantów Telesprzedaży w dziale Reklam

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych i obsługa obecnych;
- Telefoniczna sprzedaż produktów;
- Dobór odpowiednich rozwiązań dla Klienta;
- Obsługa Klienta w zgodzie ze standardami firmy;
- Negocjowanie warunków współpracy;
- Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z Klientami firmy;
- Wsparcie merytoryczne dla Klientów.

Wymagania stanowiska:
- Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze Klienta;
- Samodzielność i dynamizm w działaniu;
- Wysokie zdolności interpersonalne;
- Nastawienie na realizację celu.

Oferujemy:
- Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych;
- Ciekawą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Praca od poniedziałku do piątku;
- Możliwość realizowania swoich ambicji, wszechstronnego rozwoju zawodowego;
- Pracę w energetycznym i miłym towarzystwie, oraz komfortowych warunkach;
- Narzędzia niezbędne do pracy;
- Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + prowizja za osiągane wyniki);

Evada z Siedzibą w Gdańsku ul. Trakt św. Wojciecha 237A
www.evada.pl

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swoich CV na adres mailowy a.niewrzalek@evada.pl lub na priv

Dodano dnia: 04-11-2021

Grupa Evada

Zobacz wszystkie oferty Grupa Evada

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy