Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Staż w serwisie MojeGotowanie.pl

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania:

-Research treści, przygotowanie tematycznej "prasówki".
-Współtworzenie kanałów social media serwisów kulinarnych Burda Media Polska.
-Tworzenie autorskich treści (wywiad, poradnik, opis indeksu przepisów).
-Optymalizacja treści pod kątem SEO.

Szukamy osoby:

-Zainteresowanej tematyką kulinarną i lifestyle.
-Dokładnie i sumiennie wykonującej swoje zadania.
-Komunikatywnej.

Preferowane kierunku studiów: dziennikarstwo, socjologia.

Oferujemy:

-Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju i realizacji własnych ambicji w przyjemnym środowisku, wśród doświadczonych ludzi.
-Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką.
-Interesującą pracę w kreatywnym zespole.
-Udział w ciekawych projektach.
-Dobrą atmosferę pracy.
-Możliwość przychodzenia do pracy z psami.
-Szkolenia redakcyjne w trakcie stażu:
a) Warsztat SEO
b) Warsztat social media
c) Warsztat analityczny i ecommerce

Prosimy o aplikację poprzez formularz rekrutacyjny na naszej stronie:

Dodano dnia: 05-03-2020

Burdamedia

Zobacz wszystkie oferty Burdamedia

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji