Stażysta ds. rekrutacji i rozwoju

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania:

Wsparcie w zakresie rekrutacji (przygotowywanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, udział w rozmowach kwalifikacyjnych, itp.)
Wsparcie w zakresie realizacji programów stażowych (współpraca z biurami karier oraz menedżerami poszczególnych działów, prowadzenie rekrutacji stażowych, przygotowywanie umów stażowych)
Wsparcie przy organizacji szkoleń i imprez firmowych
Udział w projektach i inicjatywach wdrażanych przez dział HR
Przygotowywanie danych i analiz z zakresu HR

Oczekiwania:

Zainteresowanie dziedziną HR i chęć rozwoju w kierunku HR
Pierwsze doświadczenia związane z tematyką HR (mile widziane w agencji rekrutacyjnej lub biurze karier)
Dostępność min. 7 godzin, 5 dni w tygodniu
Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
Umiejętności dotyczące poszukiwania informacji i materiałów
Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne
Znajomość pakietów MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
Proaktywne i pozytywne nastawienie do uczenia się nowych rzeczy

Oferujemy:

umowę o praktyki absolwenckie na 3 miesiące lub umowę zlecenie
poznanie różnorodnych procesów HR-owych
towarzystwo fajnych ludzi i miłych psiaków ;)

Jeśli jesteś zainteresowany/a aplikuj poprzez link:

Dodano dnia: 22-11-2019

Burda International Polska

Zobacz wszystkie oferty Burda International Polska

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji