Sekretarz Redakcji Segmentu Poradnikowego

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania:
• koordynacja pracy zespołu redakcyjnego,
• kreacja merytoryczna i wizualna pism Claudia i Samo Zdrowie,
• czytanie, analiza i redagowanie materiałów redakcyjnych,
• pisanie tekstów własnych w ilości zleconej przez Redaktora Naczelnego pisma,
• czuwanie nad zawartością merytoryczną artykułów,
• odpowiedzialność za szpigiel tj. opracowanie, aktualizacja, współpraca z działem reklamy i marketingu,
• koordynowanie przepływu materiałów redakcyjnych między redakcjami pism, a działem produkcji,
• zamawianie tekstów, tłumaczeń, konspektów i konsultacji u autorów oraz specjalistów,
• udział w akcjach promocyjnych Wydawnictwa, reprezentowanie pism na promocjach
Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność pisania i redagowania tekstów,
• bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość, dokładność i samodzielność,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość procesu wydawniczego,
• łatwość w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu informacji
Oferujemy:
• rozwojową pracę w prestiżowym Wydawnictwie,
• możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
• miłą i inspirującą atmosferę w redakcji,
• kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną,
• elastyczny czas pracy,
• możliwość przychodzenia do pracy z psami :)
• dostęp do magazynów wydawanych przez Firmę oraz atrakcyjne rabaty na książki wydawane przez Wydawnictwo Burda Książki :)

Dodano dnia: 26-08-2019

Burda Media Polska

Zobacz wszystkie oferty Burda Media Polska

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji