Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która jest liderem rynku reklamy zewnętrznej w Polsce? Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Działamy w sektorze OOH oraz digital, zapewniając naszym klientom kompleksowe wsparcie w zakresie nowoczesnej komunikacji z konsumentami.

Poszukujemy Specjalisty ds. marketingu

Nasze oczekiwania:
- doświadczenie w dziale marketingu/ digital marketingu;
- doświadczenie w monitorowaniu przebiegu zleconych projektów i analizie ich rezultatów;
- umiejętność koordynacji współpracy z podwykonawcami, zarządzania swoim czasem pracy;
- zdolności komunikacyjne (zarówno werbalne, jaki i pisemne) oraz pracy w zespole;
- sprawne i terminowe realizowanie zadań; umiejętność ustalania priorytetów;
- skrupulatność, proaktywność, multitasking;
- otwarty umysł, chęć do przyswajania nowej wiedzy;
- umiejętność wykorzystywania różnych źródeł do wyszukiwania informacji;
- poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty i inne zadania;
- zainteresowanie reklamą, nowymi mediami i nowoczesną komunikacją marketingową;
- doświadczenie w planowaniu kampanii opartych o media społecznościowe będzie dodatkowym atutem;
- mile widziana znajomość obsługi CRM oraz programów graficznych np. PS Photoshop.

Zadania:
- codzienne wsparcie i raportowanie do Marketing Managera oraz Digital Marketing Managera;
- współprace barterowe - realizacja kampanii, przygotowanie ofert, rezerwacja nośników, przygotowanie umów, zleceń na wydruk i wklejenie plakatów;
- bieżąca obsługa oraz aktualizacja CRM;
- przygotowywanie wszelkich materiałów biurowych i reklamowych- projekt oraz produkcja;
- organizacja integracji firmowych oraz wsparcie w zakresie eventów i kongresów;
- weryfikacja listy przetargów branżowych oraz wysyłanie zapytań ofertowych;
- przygotowywanie zdjęć w Adobe Photoshop, aktualizacja prezentacji firmowych.

Oferujemy:
- pracę przy ciekawych, różnorodnych projektach;
- biuro w świetnej lokalizacji (metro Politechnika, Zebra Tower);
- bezpłatną opiekę medyczną;
- stabilność - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę;
- przyjazne środowisko pracy w zgranym, zaangażowanym i profesjonalnym zespole;
- realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach;
- elastyczną formę współpracy (B2B).

Dodano dnia: 20-08-2019

Cityboard Media

Zobacz wszystkie oferty Cityboard Media

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji