Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

SPECJALISTA DS. MARKETINGU ONLINE W DZIALE EMPLOYER BRANDINGU

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Jeśli posiadasz doświadczenie w marketingu online, lubisz wyzwania, masz mnóstwo energii, potrafisz odnaleźć się w różnorodnych zadaniach, łatwo nawiązujesz i uwielbiasz kontakt z ludźmi, to prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy do naszego działu employer branding.

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku
podstawowa znajomość SEO/ SEM
znajomość narzędzi Google Analytics, CMS, FreshMail
lekkie pióro
znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
prawo jazdy kat. B

Poza tym ucieszy nas jeżeli:

posiadasz wykształcenie wyższe (idealnie, gdyby było związane z marketingiem lub komunikacją)
jesteś osobą samodzielną
masz doświadczenie we współpracy z agencjami, grafikiem
chcesz współtworzyć działania employer brandingowe jednej z największych polskich firm
jednocześnie doceniasz pracę w zespole i umiesz się w niej odnaleźć
nie narzekasz na brak pomysłów
chcesz spróbować swoich sił w koordynowaniu działań z obszaru video marketingu

Opis stanowiska:

prowadzenie strony karierowej
pisanie wypowiedzi eksperckich, notek do mediów, artykułów na blogi
zarządzanie kampaniami w systemach reklamy online (np. Google AdWords, Facebook Ads)
przygotowywanie treści reklam Google Adwords
opracowywanie angażujących treści na social media
tworzenie treści na foldery, ulotki i strony www
wsparcie zespołu w realizowaniu zadań z obszaru employer brandingu wew. i zew.
Oferujemy:

samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
inspirujące zadania
pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
spotkania integracyjne

Dodano dnia: 22-05-2019

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji