Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Ambasador Marki

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

InterKadra to jedna z największych polskich agencji pracy i doradztwa personalnego. Firma zarządza 18 centrami rekrutacyjnymi na terenie kraju m.in. w Łodzi, Lublinie, Częstochowie, Szczecinie, Białymstoku oraz w Opolu. Przychody przedsiębiorstwa za rok 2015 wyniosły ponad 158 milionów złotych.

Opis stanowiska:

  • informowanie pełnoletnich osób o wyrobach tytoniowych Klienta,
  • zachęcanie do zakupów wyrobów firmy,
  • wspieranie działań marketingowych firmy,
  • przeprowadzanie ankiet wśród Klientów galerii handlowych, sklepów detalicznych oraz na renomowanych stacjach benzynowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci),
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota), w godzinach między 7:00 -22:00 (dziennie 4-6 godzin) – elastyczny grafik,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność prezentacji i komunikatywność,
  • uczciwość, zaangażowanie oraz charyzma będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 15 zł/h netto - podstawa + premia 8zł/h netto,
  • program motywacyjny - miesięczne premie za dobre wyniki,
  • możliwość awansu,
  • możliwość dłuższej współpracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy i artykuły promocyjne,
  • elastyczny grafik - osoba sama wybiera godziny pracy, dostosujemy się do Twoich obowiązków.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 08-05-2019

InterKadra

Zobacz wszystkie oferty InterKadra

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji