Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Absolvent Ambasador

Lokalizacja: cała Polska

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Grupa Absolvent jest drugą w Polsce najszybciej rozwijającą się firmą technologiczną w rankingu Deloitte Technology Fast 50 (październik 2017). Jesteśmy czołową firmą z branży HR wspierającą pracodawców w znajdowaniu najlepszych kandydatów na rynku.

Jako Grupa Absolvent:

  • prowadzimy platformę rekrutacyjną Absolvent.pl,
  • prowadzimy także firmę Absolvent Consulting zajmującą się doradztwem strategicznym w zakresie Employer Brandingu oraz rekrutacji,
  • rozwijamy Kiwi Jobs - #1 aplikacja rekrutacyjna w Warszawie, która umożliwia znalezienie pracy w okolicy już w kilka godzin,
  • organizujemy Absolvent Talent Days, czyli największe targi pracy i praktyk dla studentów oraz młodych absolwentów w Polsce.

Dlaczego warto?
Zdobywasz:

  • wynagrodzenie za wykonanie powierzonych Ci zadań,
  • wiedzę i doświadczenie, których nie zdobędziesz na studiach (z zakresu marketingu, employer brandingu, organizowania eventów, promocji i działań zespołowych) w ramach całodniowych warsztatów w siedzibie Grupy Absolvent,
  • wartościowy wpis do CV,
  • certyfikat ukończenia programu Ambassadors’ Challenge, którym będziesz mógł pochwalić się w swoim CV.

Ambasador to Ty, bo:

  • jesteś zaangażowanym w pracę organizacji studenckiej, koła naukowego czy samorządu studenckiego studentem lub absolwentem, który nie ukończył 30. roku życia,
  • jesteś na początku kariery, chcesz zdobyć doświadczenie, kontakty oraz zyskać wartościowy wpis do CV, który pomoże w dalszych etapach rozwoju ścieżki zawodowej,
  • każde zadanie potrafisz przekuć w wyzwanie, a oprócz tego cechujesz się kreatywnością, zaangażowaniem, ambicją i determinacją.

Jakie zadania przed Tobą stawiamy?

  • zebranie jak największej liczby rejestracji na wydarzenie,
  • pozyskanie nowych ambasadorów,
  • obecność w dniu wydarzenia w Twoim mieście i aktywne uczestnictwo w evencie,
  • reprezentacja Grupy Absolvent w kręgach studenckich (na Twojej uczelni, wśród znajomych studentów i nie tylko).

Make it happen!

Jak aplikować?
Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dodano dnia: 23-03-2019

Grupa Absolvent

Zobacz wszystkie oferty Grupa Absolvent

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji