Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Analityk Biznesowy ds. RPA

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Twoje zadania:

  • Analiza i identyfikacja potencjału automatyzacji procesów biznesowych na potrzeby wdrażania rozwiązań Robotic Process Automation
  • Przygotowywanie koncepcji i opracowanie prototypów wdrożeń rozwiązań RPA
  • Projektowanie, budowa, testy produkcyjne wdrożenie robotów – wprowadzanie drobnych zmian konfiguracyjnych
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej, w tym wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • Współpraca z ekspertami oraz menedżerami poszczególnych komórek organizacyjnych w celu opracowania rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji lub automatyzacji procesów
  • Znajomość co najmniej jednego z rozwiązań RPA np. UiPath, Blue Prism, Automation Anywhere
  • Umiejętności analitycznego i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Myślenie strategiczne i doświadczenie w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych
  • Znajomość notacji BPMN/UML
  • Mile widziana znajomość podstaw C#, .NET, PL/SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego wykorzystywana w codziennej pracy
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Atutem będzie znajomość metod optymalizacji procesów np. Lean, Six Sigma oraz zwinnych metodyk zarządzania projektem (Agile)

Oferujemy:

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami obejmującymi całą grupę kapitałową
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie
  • Dodatkowe benefity w postaci m.in. opieki medycznej i karty Multisport

Dodano dnia: 03-03-2019

Grupa Cyfrowy Polsat

Zobacz wszystkie oferty Grupa Cyfrowy Polsat

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji