Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Sprzedaży Online

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

bezpośrednio przy Metrze Politechnika

Co oferujemy:

  • realną możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszej struktury;
  • wynagrodzenie, które mocno motywuje (podstawa oraz motywacyjny system prowizyjny - możesz wypracować nieograniczone wynagrodzenie dodatkowe);
  • współpracę z doświadczonymi i kompetentnymi pracownikami;
  • otoczymy Cię prywatną opieką medyczną;
  • zagwarantujemy miejsce pracy w bardzo dobrej lokalizacji (Zebra Tower, Mokotowska 1, Metro Politechnika);
  • program wdrożeniowy oraz cykl profesjonalnych szkoleń, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje;
  • gwarancję stałych godziny pracy (weekendy zawsze wolne – także długie);
  • wygodna forma zatrudnienia (B2B).

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji kreatywnej, agencji z obszaru komunikacji marketingowej;
  • doświadczenie poparte sukcesami i predyspozycje sprzedażowe;
  • umiejętność i wyczucie w budowaniu efektywnych długotrwałych relacji z Klientami;
  • dobra organizacja czasu pracy i przedsiębiorczość, kreatywność.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych;
  • nawiązanie i budowanie efektywnych i długotrwałych relacji z Klientami;
  • identyfikowanie potrzeb Klientów w zakresie marketingu on-line;
  • śledzenie trendów w obszarze digital i inspirowanie nimi Klienta;
  • budowanie bazy Klientów;
  • kompleksowa obsługa kampanii digital.

Zainteresowany? Kliknij "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 02-02-2019

Cityboard Media Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Cityboard Media Sp. z o.o.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji