Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Sekretarz redakcji

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy 24 czasopisma branżowe, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.
W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w redakcji czasopisma na stanowisku:

SEKRETARZ REDAKCJI

Opis stanowiska:
Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:
• ścisła współpraca z redaktorem zarządzającym w zakresie planowania i realizacji publikowanych materiałów,
• analiza i redagowanie materiałów redakcyjnych pod kątem poprawności językowej i ich akceptacja do druku,
• pozyskiwanie autorów specjalistycznych artykułów,
• zamawianie tekstów, tłumaczeń, konspektów i konsultacji u autorów oraz specjalistów,
• koordynowanie przepływu materiałów redakcyjnych w wydawnictwie,
• pisanie tekstów własnych na potrzeby czasopisma,
• udział w organizacji konferencji i szkoleń,
• aktualizacja stron internetowych,
• bieżące pozyskiwanie i monitorowanie informacji branżowych z kraju i ze świata,
• reprezentowanie wydawnictwa na zewnątrz – m.in. udział w wydarzeniach branżowych

Oczekiwania:
• poprawny warsztat dziennikarski - znajomość zasad korekty i redagowania tekstów,
• samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
• dokładność, terminowość w realizacji zadań,
• łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, zdolności negocjacyjne,
• prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• rozwojową pracę w Wydawnictwie będącym liderem na rynku od ponad 25 lat,
• stałe zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
• możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze rynku wydawniczego,
• ciągły rozwój warsztatu pisarskiego,
• czynny udział w projektach od etapu koncepcyjnego po realizację,
• miłą i inspirującą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
• prywatną opiekę medyczną,
• elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres: rekrutacja@elamed.pl

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Elamed Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Katowicach na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Elamed Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Katowicach na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Dodano dnia: 25-05-2018

Elamed Sp.z.o.o sp.k

Zobacz wszystkie oferty Elamed Sp.z.o.o sp.k

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji