Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Staż w dziale PR

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

click community
agencja social media “click community”, platforma aplikacji “click apps” i platforma CRM dla e-commerce “edrone”
oferuje staż w dziale PR

Jeżeli jesteś osobą otwartą na budowanie relacji z mediami, a Public Relations jest nie tylko pracą, ale także pasją, to aplikuj do nas! Weźmiesz udział w budowaniu, rozwijaniu i komunikowaniu naszej grupy specjalizującej się w social media i tworzącej innowacyjne startupy.

Staż jest cyklem szkoleń w teorii i praktyce. Kontynuacją stażu jest etat w naszej firmie. Czas trwania stażu od 1 do 3 miesięcy w zależności od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska/ Główne cele stanowiska:

Współtworzenie głównych przekazów komunikacyjnych firmy, founderów i pracowników (key messages).
Opracowanie listy i zgłoszeń do kluczowych wydarzeń marketingowych (rankingi, eventy, konkursy, prezentacje na konferencjach itp.).
Współorganizacja i udział w eventach, konferencjach i wydarzeniach branżowych.
Monitoring Internetu przy wykorzystaniu systemów SentiOne, Brand24, alerty.
Opracowanie miesięcznego planu i raportu działań PR-owych.
Wyszukiwanie informacji oraz tworzenie contentu.
Praktyczne wykorzystywanie narzędzi monitoringowych i analitycznych.
Śledzenie trendów w social media.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, PR, dziennikarstwo).
Znajomości zagadnień public relations, w tym komunikacji wewnętrznej i realizacji działań PR produktowych.
Wiedza na temat globalnych i lokalnych trendów w PR.
Znajomość interaktywnych narzędzi marketingowych.
Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne.
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Kreatywność.
Samodzielność.
Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin.
Zainteresowanie narzędziami social media i najnowszymi trendami e-marketingu oraz content marketingu.
Wyczucie Internetu: wyszukiwanie informacji i umiejętność sprawnego poruszania się po portalach społecznościowych.
Kreatywność i duże kompetencje komunikacyjne, w tym tzw. “lekkie pióro”.

Oferujemy:

Zatrudnienie oraz indywidualną ścieżkę kariery po zakończonym stażu.
Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne.
Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek
Dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing).
Stałą integrację wewnątrz zespołu.
Udział w spotkaniach branżowych.
Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego.
Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (okolice Dworca Głównego).

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@clickcommunity.pl
z tematem wiadomości: PR Manager - staż

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”

Dodano dnia: 03-04-2018

Click Community

Zobacz wszystkie oferty Click Community

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji