Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Social Media Specialist

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

click community
agencja social media “click community”,
poszukuje Social Media Specialist
który mówi językiem social media

Chcesz podjąć się wyzwania realizacji kampanii dla największych marek?
Jesteś AKTYWNY w social media i blogosferze?
Masz na koncie kilka kampanii i OGARNIASZ social media?

DOŁĄCZ do NAS!

Twoje zadania:
Samodzielne prowadzenie kampanii społecznościowych dla największych marek
Wyszukiwanie informacji i tworzenie contentu
Angażowanie społeczności
Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych
Budowanie relacji z użytkownikami platform społecznościowych
Rozwijanie produktów i narzędzi do marketingu społecznościowego

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
Znasz narzędzia social media i najnowsze trendy e-marketingu oraz content marketingu
Korzystasz z internetowych narzędzi analitycznych
Jesteś kreatywny
Cechuje Cię zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy.

W zamian oferujemy:
Adekwatne i progresywne wynagrodzenie, indywidualną ścieżkę kariery.
Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach.
Dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing).
Stałą integrację wewnątrz zespołu
Udział w spotkaniach branżowych
Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego.
Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (okolice Dworca Głównego).

Dodano dnia: 02-01-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji