Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Junior SEM Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Junior SEM Specialist.

Grupa Absolvent.pl jest liderem rekrutacji studentów i młodych absolwentów w Polsce. Od ponad 5 lat tworzymy zespół specjalistów, których doświadczenie zapewnia Grupie pozycję drugiej najszybciej rozwijającej się spółki w Polsce wg rankingu Deloitte Fast 50 w kategorii Rising Star. Czym się zajmujemy? Tworzymy platformę rekrutacyjną Absolvent.pl, największe targi pracy i praktyk w Polsce Absolvent Talent Days, największą konferencję programistyczną Code Europe, agencję employer brandingową Absolvent Consulting, ogólnopolski program stypendialny Stypendium z Wyboru oraz ogólnopolski przewodnik po TOP Pracodawcach Mentor Kariery.

Poszukujemy osoby, którą cechują:
  • chęć rozwoju,
  • nieszablonowe myślenie,
  • kreatywność i poczucie estetyki,
  • przywiązywanie uwagi do detali.

Opis stanowiska:
  • planowanie, budowa i realizacja kampanii ogólnopolskich w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej Google,
  • optymalizacja prowadzonych działań pod kątem realizacji założonych efektów,
  • współpraca z serwisami partnerskimi, sieciami reklamowymi,
  • planowanie i zarządzanie budżetem reklamowym,
  • raportowanie działań z pomocą Google Analytics,
  • współtworzenie oraz realizacja globalnej strategii marketingowej.

Idealnie będzie jeśli:
  • masz min. półroczne doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej Google,
  • posiadasz certyfikaty Google AdWords - w szczególności reklama w wyszukiwarce oraz reklama w sieci reklamowej,
  • bardzo dobrze orientujesz się w zagadnieniach i technikach SEM i masz chęć dalszego rozwijania tej wiedzy,
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia oraz sprawnie operujesz liczbami i statystykami,
  • jesteś nastawiony na rozwój i stale dążysz do podniesienia kompetencji zawodowych,
  • cechuje Cię wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • szukasz innowacyjnych rozwiązań i wyróżnia Cię kreatywność,
  • jesteś otwarty na zmiany i gotowy na nowe wyzwania,
  • potrafisz pracować umiejętnie i efektywnie pod presją czasu,
  • Znasz zagadnienia związane z SEO, Social Mediami, Analityką oraz innymi mediami.

Co zyskasz dzięki Absolvent.pl:
  • rozwój osobisty i realizację własnych pomysłów,
  • współtworzenie strategii komunikacji oraz wpływ na rozwój całej firmy,
  • poznasz działania oraz kooperację z innymi mediami m.in. SEO, Social Media, Display, Email Marketing, PR,
  • zostaniesz wtajemniczony w meandry analityki webowej zarówno pod kątem analiz i raportowania, ale również konfiguracji.

Oferujemy:
  • ciekawe i ambitne środowisko pracy,
  • praca na Macbooku i monitorem 27’ cali, chyba że wolisz coś na Windowsie:),
  • dobrą kawę i świeże owoce,
  • luźną atmosferę w pracy,
  • wolną rękę pod okiem starszych kolegów z zespołu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • miejsce, gdzie dobrze wykonana praca i zaangażowanie są zawsze doceniane,
  • pracę w firmie, która szybko rośnie i da Ci możliwość rozwijania się razem z nią,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • wolną rękę w realizacji projektu pod okiem starszych kolegów z zespołu.

Dodatkowo, będziesz miał udział w:
  • ogólnopolskich kampaniach reklamowych,
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
  • kształtowaniu strategii marketingowej,
  • tworzeniu oraz rozbudowywaniu kampanii reklamowych mając realny wpływ na ich rozwój, a równolegle z tempem rozwoju projektów swój rozwój osobisty.
Kliknij w button poniżej i Aplikuj !

Dodano dnia: 22-12-2017

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji