Koordynator CRM ds. kampanii marketingowych

Agencja Pracy    Randstad Polska , Łódź

Koordynator CRM ds. kampanii marketingowych Miejsce pracy: Łódź (łódzkie) Nr ref.: 45906

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się sprzedażą detaliczną wyrobów medycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

koordynator CRM ds. kampanii marketingowych

Oczekiwania:

  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży: bankowości, ubezpieczeń, usług medycznych, optycznych lub telekomunikacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obszarze B2C
  • Mile widziane doświadczenie w digital marketingu/Social Media
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami informacyjnymi (typu CRM)
  • Odpowiedzialność i duża samodzielność
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Kreatywność i nieszablonowe podejście do realizowanych projektów

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system benefitów dla każdego Pracownika (m.in. karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty podarunkowe)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)