Specjalista ds. marketingu

Agencja Pracy    Randstad Polska , Nadarzyn

Specjalista ds. marketingu Miejsce pracy: Nadarzyn (mazowieckie) Nr ref.: 45723

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji w branży automotive szukamy osoby do pracy na stanowisku:

specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków:

-budowanie i wzmacnianie wizerunku Spółki,
-współtworzenie i realizacja planu działań marketingowych,
-tworzenie i przeprowadzanie kampanii reklamowych, eventów,
-współorganizowanie udziału firmy w targach,
-utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami i Kontrahentami,
-bieżąca analiza sytuacji na rynku.

Oczekiwania:

-dobra znajomość języka angielskiego- wymóg konieczny
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-wykształcenie wyższe
-dobra orientacja we współczesnych strategiach marketingowych,
-umiejętność analizowania rynku
-zdolność do planowania, wdrażania, realizowania i ewaluacji kampanii marketingowych

Oferta:

-atrakcyjne wynagrodzenie 6500+ złotych brutto
-pracę w godzinach 8-16, bądź 9-17
-możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
-ciekawą pracę z dużą możliwością samodzielnego działania i rozwoju,
-umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
- dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, tańsze bilety do kin, restauracji itp)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)