Product manager

Agencja Pracy    Randstad Polska , Łomianki

Product manager Miejsce pracy: Łomianki (mazowieckie) Nr ref.: 46959

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla naszego Klienta firmy z branży handlowej z kapitałem zagranicznym ,poszukujemy osoby na stanowisko:

product manager

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja oferty firmy zapewnienie odpowiedniego poziomu stanu produktów oraz zgodności oferty z oczekiwaniami klientów – w tym poszukiwanie rozwiązań technicznych
  • wspieranie zespołu handlowego poprzez przekazywanie wiedzy produktowej, aplikacyjnej i związanej z dostępnością produktów
  • organizacja szkoleń produktowych i zapewnienie materiałów sprzedażowo-produktowych
  • uczestnictwo w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej, odpowiedzialność za techniczno-produktową część podejmowanych działań marketingowych
  • koordynacja pokazów demonstracyjnych i testów produktowych u klientów

Oczekiwania:

  • ?wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, marketing, zarządzanie sprzedażą
  • minimum 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w sektorach: maszyny budowlane, wózki widłowe, narzędzia / elektronarzędzia budowlane, Automotive (samochody ciężarowe)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i umiejętności interpersonalne
  • myślenie analityczne, dobra organizacja pracy

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duża samodzielność w powierzonych zadaniach
  • dobra atmosferę w pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)