Tłumacz marketingowy z językiem słowackim/czeskim/niemieckim

Agencja Pracy    Marketing Investment Group Sp. z o. o. (Sizeer, Timberland, etc.) MIG , Kraków

Tłumacz marketingowy z językiem słowackim/czeskim/niemieckim Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) Branża: - Marketing/Reklama/Public Relations - Tłumaczenia Umiejętności: - Marketing internetowy - Social Media Marketing - Copywriting - tłumaczenia - Copywriting i redagowanie tekstów

ZADANIA:

  • Odpowiedzialność za komunikację marketingową marki na rynku słowackim/czeskim/niemieckim
  • Przygotowywanie oraz tłumaczenie tekstów marketingowych i opisów produktowych
  • Odpowiedzialność za aktualizację contentu tekstowego serwisów internetowych prowadzonych na rynku słowackim/czeskim/niemieckim
  • Koordynowanie projektów z zakresu komunikacji marketingowej oraz działań w kanałach social media
  • Pomoc językowa w zakresie zawierania umów z podmiotami zewnętrznymi
  • Bieżąca analiza rynku pod katem obowiązujących trendów w komunikacji z Klientem

PROFIL KANDYDATA:

  • Natywna znajomość języka słowackiego/czeskiego/niemieckiego - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników
  • Inicjatywa w działaniu oraz kreatywność
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu tłumaczeń na język słowacki/czeski/niemiecki
  • Lekkie pióro

Oferujemy:

  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach e-commerce
  • Stałą pracę w branży modowej oraz zniżki na nasze produkty
  • Rozwój zawodowy w stabilnej firmie
  • Pracę w profesjonalnym zespole